Türk Büro-Sen’den teröre tepki eylemi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Türk Büro-Sen’den teröre tepki eylemi

Türk Büro-Sen’den teröre tepki eylemi

Türk Büro Sen Denizli Şubesi üyeleri iki ayrı eylem ile terör saldırılarını kınadı. SGK ve Adalet çalışanları Adliye önünde, Maliye çalışanları da kurum önünde protesto eylemi yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Şubat 2016 Cuma, 10:37

Türk Büro Sen Denizli Şubesi üyeleri gerçekleştirdikleri iki ayrı eylem ile terörü kınadı, şehit olan ve yaşamlarını yitirenler anıldı.

İlk tören Adliye önünde gerçekleştirildi. Adalet çalışanları Adliye önünde bir araya gelerek, saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşı okudu. İkinci etkinlik ise Maliye önünde gerçekleştirildi.

buro-sen-teror-eylem-ic

Terörü kınama eylemlerine ilişkin açıklama yapan Türk Büro Sen Denizli Şubesi Başkanı Hüseyin Utangaç, kamu çalışanları olarak terörü lanetlediklerini belirterek, “Teröre karşı bir ve beraber olma günüdür. Bilinmelidir ki, Türk milleti hiçbir şekilde tehditlere boyun eğmeden bu vatanın birliği ve dirliği için mücadelesini ebediyete kadar sürdürecektir. Türkiye Kamu-Sen camiası olarak, yaşanan bu hain ve kalleş saldırıları bir kez daha lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı