YENİMEDYADER kentle kucaklaşmaya devam ediyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

YENİMEDYADER kentle kucaklaşmaya devam ediyor

YENİMEDYADER kentle kucaklaşmaya devam ediyor

Denizli’nin öncü internet gazetelerinin kurduğu Yeni Medya Yayıncıları Derneği (YENİMEDYADER) üyeleri, Tavas, Sarayköy, Honaz ve Acıpayam belediye başkanlarını ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Mart 2017 Çarşamba, 11:55

Denizli’deki önde gelen internet gazetelerinin çatı kuruluşu olan Yeni Medya Yayıncıları Derneği üyelerinin kent protokolü ziyaretleri devam ediyor. Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı ziyaret eden YENİMEDYADER üyelerinin ilçelerle kucaklaşması sürdü.

TAVAS’TA SICAK KARŞILAMA
Tavas Belediye Başkanı Turhan veli Akyol ve ekibinin samimiyetle ağırladığı YENİMEDYADER üyeleri, Bağlar Mesireliği’ndeki taş evde sohbet fırsatı buldu. Şömine başındaki sohbette Başkan Akyol, tüm dünyadaki Tavaslılara YENİMEDYADER üyesi gazeteler sayesinde kolaylıkla ulaşabildiklerini ve daha fazla ulaşmak için proje hazırlamak istediklerini söyledi.

DEĞİŞEN SARAYKÖY
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, YENİMEDYADER’in oluşumunun Denizli’deki medya kalitesini yükselteceğine inandığını söyledi. Başkan Özbaş, dernek üyelerine Sarayköy’deki değişimi anlatma fırsatı da buldu ve yeniden düzenlemesi yapılan Şehit Hüseyin Kuş Parkı’nı gezdirdi.

BAŞKAN DEVECİOĞLU’NDAN TAM DESTEK
Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu YENİMEDYADER üyelerini makamında ağırladı. Kentin merkeze en yakın ilçelerinden olan Honaz’ın kentle bütünleşmesinin konu edildiği sohbette Başkan Devecioğlu, YENİMEDYADER oluşumunu yakından takip ettiğini ve tam destek vereceğini söyledi.

ACIPAYAM’DA ‘MEDYADA KALİTE’ SOHBETİ
Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı da makamında ziyaret eden YENİMEDYADER üyeleri, diğer ilçelerde olduğu gibi, kuruluş amaçlarını anlattı. YENİMEDYADER Başkanı Sedat Kurt, diğer başkanlara da aktardığı, Denizli’de “merdiven altı, bel altı” diye tabir edilen internet gazeteciliğine karşı kaliteli haberciliği büyütmek için çalışacaklarını söyledi. Başkan Şevkan da, YENİMEDYADER oluşumunun birçok mesleğe örnek olması gerektiğini söylerken, birliktelikten ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı