REKLAMI GEÇ

Bakan Zeybekci ve Başkan Zolan’dan geçmiş olsun ziyareti

Bakan Zeybekci ve Başkan Zolan’dan geçmiş olsun ziyareti

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kazada yaralanan ve hastanede tedavi altında tutulan Milletvekili Şahin Tin, İl Başaknı Necip Filiz, önceki dönem milletvekili Mehmet Yüksel ile danışman Kadir Demir’i ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2017 Cumartesi, 19:54

Milletvekili Şahin Tin ve beraberindekilerin kaza yapmasının ardından Özel Sağlık Hastanesi ziyaretçi akınına uğradı.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte yaralı arkadaşlarını hastanede ziyaret etti. Ziyarete Bakan Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci de katıldı.

Milletvekili Şahin Tin, İl Başkanı Necip Filiz, önceki dönem milletvekili Mehmet Yüksel ile Tin’in danışmanı Kadir Demir’i odalarında tek tek ziyaret eden Bakan Zeybekci ve Başkan Zolan, geçmiş olsun dileklerini iletti, durumlarıyla ilgili bilgi aldı.

BAKAN’DAN EMNİYET KEMERİ VURGUSU
Ziyaret sonrası gazetecilere açıklama yapan Bakan Zeybekci, Milletvekili Tin de dahil olmak üzere kazada yaralananların emniyet kemerlerinin takılı olmadığını söyledi.

Zeybekci, trafik kazalarına dikkat edilmesi, yavaş gidilmesi ve sürat yapılmaması gerektiğini belirterek, “Kazada yaralanan İl Başkanımız Necip Filiz ve Denizli Milletvekilimiz Şahin Tin, önceki dönem milletvekilimiz Mehmet Yüksel ve Milletvekilimiz Şahin Tin’in danışmanı Kadir Demir ve diğer arabadaki kardeşimizi ziyaret ettik. Hepsinin de durumu iyi, hayati tehlikeleri yok. Herhangi bir endişe edilecek durum söz konusu değil. Bildiğimiz kadarıyla sadece İl Başkanı Necip Filiz’in omurunda bir zedelenme var. Yarın herkesin taburcu olacağını düşünüyorum. Gelmiş geçmiş olsun, verilmiş sadakaları varmış. Trafik kazaları böyle oluyor, trafikte dikkat etmek gerekiyor. Emniyet kemerini de takmak gerekiyor. Ön koltuk ve arka koltuktakilerin emniyet kemerlerinin takılı olmadığını biliyorum. Takılması gerekiyor. Takılı olsaydı daha farklı olurdu. Allah beterinden saklasın, verilmiş sadakaları varmış. Babadağ’da ilçe danışma toplantısı varmış, oraya gidiyorlarmış. Ana yolda seyir halindeyken diğer aracın kontrolsüz bir şekilde çıkışı var” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı