REKLAMI GEÇ

Bizimdurak’takiler buluştu

Bizimdurak’takiler buluştu

Denizli’de seviyeli bir tanışma sitesi olarak yayın hayatına başlayan www.bizimdurak.com üyeleri 2. Denizli buluşmasını gerçekleştirdi. Sitenin ikinci buluşmasına İzmir, Aydın, Nazilli, Burdur ve Denizli’den site üyeleri katıldı.

/ DENİZLİHABER / 19 Haziran 2008 Perşembe, 00:00

İlimizde faaliyete geçen www.bizimdurak.com ailesi, ikinci buluşmasını Kafe Keyif’te gerçekleştirdi. Canlı müzik eşliğinde bir araya gelen site üyeleri, ayrıca siteye yeni üye olan arkadaşları ile de tanışma fırsatı buldu. İzmir, Aydın, Nazilli, Burdur ve Denizli’den birçok üyenin katıldığı gecede site kurucusu Özcan Tilki ve dört arkadaşı askerliği tamamlamanın sevincini de paylaştı. Teskereleri ile geceye katılan Özcan ve arkadaşları

Bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Site kurucusu Özcan Tilki “Bizim Durak Ailesi olarak ikinci buluşmamızı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen ailemiz, seviyeli sohbet ile yeni arkadaşlıklar ediniyor. Kurulduğumuz günden bu yana arkadaşlarımız ile biraraya gelip sosyal aktiviteler yapıyoruz. Yeni insanları tanımak ve birlikte güzel işler yapmak bizleri mutlu ediyor” dedi.

Gecenin sponsorluğunu üstlenen ve site üyelerinden Huzur Oto Kiralama’nın Sahibi Süleyman Belenköylü, böyle bir etkinlik içinde olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Belenköylü, “Yolu dostluktan arkadaşlıktan ve sevgiden geçen dost insanlar, güler yüzlü insanlar, mutlak bir yerlerde beraber olurlar. Biz de bu özellikleri taşıyan insanlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. bizimdurak.com sitesi olarak dürüstlükten, seviyeden taviz vermeden geride kalan 1.5 yıllık sürede çok önemli yol kat ettik. Kısa bir süre önce vatani görevimi tamamlamanın sevincini teskere alan diğer arkadaşlarla ve benim için çok değerli üyelerimizle birlikte doyasıya kutladık. Bu tür organizasyonlarımız devam edecek. Son olarak Bizim Durak Ailesi olarak hiçbir zaman sanal sohbet yapmadığımızı, daima reel dostluklar kurduğumuzu belirtmek istiyorum’ dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı