REKLAMI GEÇ

PAÜ’de şehitlere vefa

PAÜ’de şehitlere vefa

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri tarafından, şehitler için oluşturulan hatıra ormanı, şehit ailelerinin katıldığı etkinlikle açıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Mayıs 2017 Pazartesi, 14:39

 

PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencilerinin ‘Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi’ kapsamında, Rektörlük binası önünde oluşturduğu şehitler hatıra ormanının açılışı yapıldı.

“Şehitlere Vefa Borcu” sloganıyla hayata geçirilen, duygu dolu anların yaşandığı etkinliğe, gaziler, şehit yakınları, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından şehitler için dualar edildi.

Etkinlikte söz alan proje sahiplerinden, Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencisi Mesut Yağız Biçer, “Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, arkadaşlarımla birlikte toplumsal duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla şehitlerimiz için bu hatıra ormanını oluşturduk. Şehitlerimizin anısını burada yaşatacak olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Başta koordinatör hocalarımız olmak üzere emeği geçen ve bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Şehit ailelerine hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından etkinlik sona erdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı