Müftülerden veda ziyareti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Müftülerden veda ziyareti

Müftülerden veda ziyareti

Tayini çıkan ilçe müftüleri, Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık’ı ziyaret ederek, veda ettiler.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Temmuz 2018 Çarşamba, 16:17

Buldan Müftüsü Sedat Çakar, Çameli Müftüsü Bayram Danacı, Çal Müftüsü Mehmet Ersöz, Serinhisar Müftüsü Ramazan Çoşkun, Tavas Müftüsü Recep Balaban ve Bozkurt Müftü Vekili Kamil Aydın’ın tayinleri çıkması nedeniyle Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık’a veda ziyaretinde bulundular.

Ziyarette İlçe Müftüleri adına konuşan Serinhisar Müftüsü Ramazan Çoşkun, “Diyanet İşleri Başkanlığımız bünyesinde çeşitli kademelerinde çalıştığımız görev süresince büyük bir onurla görev yaptık. Görevimiz nedeniyle güzide ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle helallik dilemeye, hayır dualarınızı almaya geldik.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Denizli Müftüsü Mehmet Aşık, “Kıymetli müftülerimize ilçelerine yaptığı hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Siz değerli mesai arkadaşlarımla 15 Temmuz gibi hain darbe girişiminin akabinde zorlu bir süreçte, el ele vererek beraber çalıştık. Ben hakkımı helal ediyorum. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum.Yeni görevlerinizde sağlıklı, huzurlu ve güzel günler geçirmenizi niyaz ederim” dedi.

Ziyaret sonunda Müftü Aşık, tayini çıkan ilçe müftülerine günün anısına plaket verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı