REKLAMI GEÇ

Ramazan’ın ilk iftarı DTO’dan

Ramazan’ın ilk iftarı DTO’dan

Denizli Belediyesi’nin kurduğu iftar çadırının ilk sponsoru Denizli Ticaret Odası oldu. Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir sivil toplum kuruluşunun sponsoru olacağı iftar çadırında, günde yaklaşık 5 bin kişiye yemek verilecek.

/ DENİZLİHABER / 2 Eylül 2008 Salı, 00:00

Denizli Belediyesi’nin kurduğu iftar çadırının ilk sponsoru, Denizli Ticaret Odası (DTO) oldu. Her akşam farklı bir sivil toplum kuruluşunun sponsorluğunu üstleneceği iftar çadırında, Ramazan boyunca yaklaşık 150 bin kişiye yemek verilecek.

Denizli halkının Ramazan ayını kutlayan DTO Başkanı Necdet Özer, bu gibi günlerde insanlar arasındaki yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberliğin en üst noktaya ulaştığını söyledi. Bu birlik ve beraberliğin sadece Ramazan ayıyla kısıtlı kalmaması gerektiğine dikkat çeken Özer, yılın 365 günü bu dayanışmanın devam etmesi dileğinde bulundu.

Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Alaybeyoğlu, bu sene diğer senelerden farklı olarak iftar çadırının dışında şehrin muhtelif yerlerinde, vatandaşların iftarlarını açması için iftarlıklar verileceğini söyledi. Alaybeyoğlu, iftar çadırında kullanılan tabak, kaşık ve çatalların tek kullanımlık olduğunu belirterek, “Herkes iftar çadırında gönül rahatlığıyla iftarını açabilir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı