Ataması yapılan doktor bıçakla kendini keserek intihar etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ataması yapılan doktor bıçakla kendini keserek intihar etti

Ataması yapılan doktor bıçakla kendini keserek intihar etti

Merkezefendi’nin Adalet Mahallesi’nde oturan ve ataması yeni yapılan 43 yaşındaki doktor Timuçin Kaymakçı bileklerini keserek canına kıydı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Temmuz 2017 Cumartesi, 15:18

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun olduktan sonra bir süre bir kamu hastanesinde acil servis doktoru olarak görev yapan Timuçin Kaymakçı, daha sonra istifa ederek özel bir hastanede çalışmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde ise, yeniden kamu hastanelerinde çalışmak için Sağlık Bakanlığı’na başvurdu. Ataması Giresun’a yapıldı. Giresun’daki görevine başlamak için gün sayarken, Adalet Mahallesi 1036 Sokak’taki evinde canına kıydı.

Bıçakla bileklerini ve vücudunun değişik yerlerini keserek canına kıyan Timuçin Kaymakçı’nın cesedini yakınları buldu.

ÇAL’DA TOPRAĞA VERLİDİ
Doktor Tumiçin Kaymakçı’nın eşinden boşandığı ve bir oğlu olduğu öğrenildi. Kaymakçı, Çal’ın Denizler Mahallesi’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Timuçin Beyazıt’ın babası rahmetli Ahmet Kaymakçı’nın 1980’li yıllarda Denizler’den Antalya’ya göç ettiği öğrenildi.

Yorumlar

behnam   -  Bağlantı 5 Kasım 2017, 16:31

insanlarin canin kurtarmaka çalişan insan kendini oldurur.çok uzgu verici bir haber.bende kendimi bu hayattan kurtaracam bir gun.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı