Müracaat süresi uzatıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Müracaat süresi uzatıldı

Müracaat süresi uzatıldı

Bu sene yapılacak SBS’ye başvuramayan öğrencilere, başvuru için yeni bir fırsat verildi. Açıkilköğretim Okulu’nda da kayıt süresi uzatıldı.

/ DENİZLİHABER / 1 Haziran 2010 Salı, 16:38

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 2010 yılı Seviye Belirleme Sınavı’na, zamanında müracaat edemeyen öğrencilere, yapılacak olan sınavlardan 2 gün öncesine kadar, Milli Eğitim Bakanlığı’nca, bankaya sınav harcı yatırma imkanı tanındığını açıkladı. Oğuz, “Bu konuda bilgi almak için Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü Sınav Hizmetleri Şubesi’nin 265 55 54 Dahili 616 numaralı telefonunu arayabilirler” dedi.

Oğuz, Açık İlköğretim Okulu 2009/3. Dönem Kayıt Yenileme ve Yeni Kayıt İşlemleri’nin de 4 Haziran’a kadar uzatıldığını söyledi. Oğuz, “2010/1. dönem yeni kayıtları 07 Haziran 2010 tarihinde başlayacaktır. 2009/3. dönem sınavı 17 Temmuz 2010 tarihinde yapılacaktır. Yeni Kayıt Ücreti 20 TL olarak belirlenmiştir. Kayıt ücreti Ziraat Bankası, Halk Bankası veya Vakıflar Bankası’nın herhangi bir şubesine TC kimlik numarası bildirilerek yatırılacaktır. Ayrıca öğrenciler, yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemini gerçekleştiren Halk Eğitimi Merkez Müdürlüklerinin Okul Aile Birliği Hesabı’na (Ziraat Bankası Merkez Şubesi Hesap No: 42326059-5001) 5 TL yatıracaklardır. Öğrencilerimiz kayıtlarını tüm Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerinde yaptırabileceklerdir. Öğrencilerimiz daha geniş bilgiyi “http://aio.meb.gov.tr” sitesinden veya Açık Öğretim Bürosu’ndan alabilirler” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı