Acıpayam’da bir vatandaş tarafından çekilen görüntüdeki yaratık sosyal medyanın dilinde - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Acıpayam’da bir vatandaş tarafından çekilen görüntüdeki yaratık sosyal medyanın dilinde

Acıpayam’da bir vatandaş tarafından çekilen görüntüdeki yaratık sosyal medyanın dilinde

Acıpayam’da bir çiftçi tarafından cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntü sosyal medyada gündem oldu. Tarlanın içerisinde gezinen hayvanın ne olduğunu çözemeyen çiftçi “Bu sırtlan değil mi?” yorumuyla videoyu sosyal medyada paylaştı. Videoya dakikalar içerisinde yorum ve beğeni yağdı. Sosyal medya kullanıcılarından çok farklı yorumlar geldi.

Sema Kayılı / DENİZLİHABER / 11 Temmuz 2021 Pazar, 13:08

Türkiye Acıpayam’da çekildiği iddia edilen görüntüleri konuşuyor. Acıpayam’da bir çiftçinin tarlasına giren türü belli olmayan hayvan, çiftçi tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Tarlasında ilk defa böyle bir hayvan gören çiftçi şok yaşadı. Çiftçi “Bu ne hiç belli değil, sırtlana benziyor” yorumlarıyla çektiği videoyu sosyal medyada paylaştı.

Video kısa sürede kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü. Videoya yorum ve beğeni yağdı.

Kullanıcıların bazıları Sansar, Splinter, Semender ve Kunduz hayvanlarına benzetirken bazıları da videodaki hayvanı eğlence konusu yaptı.

Denizli Haber, videonun gerçekliği ve çeken kişiye ulaşmak için bazı girişimlerde bulundu ancak, net sonuca ulaşamadı. Videonun gerçek olup olmadığı, Denizli’de çekilip çekilmediği ve gerçekten videoya yansıyan hayvanın henüz ne olduğu bilinmiyor.

Yorumlar

GÖKHAN Ç.   -  Bağlantı 14 Temmuz 2021, 04:55

Yetişkin bir “Kuyruksüren”. Türkiye’de Denizli’de kaydı yoktu. Eğer video gerçekten Denizli’de çekildiyse çok önemli bir kayıt.

Yıldıray   -  Bağlantı 11 Temmuz 2021, 18:10

bir sansar türü.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı