Acıpayam’da çöken yolu sosyal medyadan gören ekipler, birkaç saat içinde sorunu çözdü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Acıpayam’da çöken yolu sosyal medyadan gören ekipler, birkaç saat içinde sorunu çözdü

Acıpayam’da çöken yolu sosyal medyadan gören ekipler, birkaç saat içinde sorunu çözdü

Acıpayam’ın Alcı Mahallesi girişinde, çöken asfalt tehlike oluşturdu. Köylünün kendi yöntemiyle bulduğu derme çatma çözümü sosyal medyada gören Büyükşehir ekipleri, birkaç saat içinde yolu eski haline getirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mayıs 2021 Perşembe, 15:04

Acıpayam’ın Alcı Mahallesinin girişindeki asfalt yolun bir bölümü çöktü ve çukur oluştu. Vatandaşlar da tehlike arz eden yol hasarına dikkat çekmek için çukura tahta çubuklar ve çevresine taş koydu.

Durumun tehlike arz ettiği bir sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Bölgede bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi asfalt ekipleri paylaşımı gördü. Merkezden alınan onay sonrası yol, paylaşımdan birkaç saat sonra eski haline dönüştürüldü.

Yorumlar

Hurdacı   -  Bağlantı 27 Mayıs 2021, 22:44

Büyükşehir ekiplerini sevindik pazarından hurdacılar sitesinin oraya kadar olan yollar, 3. Sanayi sitesinin içine de bekleriz. Bir yıldır o yolları kullanmak zorunda olan esnaf ve vatandaştan haberiniz var mı…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı