Acıpayam’da eğitime verilen ara 2 gün daha uzatıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Acıpayam’da eğitime verilen ara 2 gün daha uzatıldı

Acıpayam’da eğitime verilen ara 2 gün daha uzatıldı

Acıpayam’da devam eden artçı sarsıntılar nedeniyle daha önce tüm okullarda iki gün eğitime ara verilmişti. Vali Karahan, bugün (27 Mart 2019) meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki son depremden sonra okulların 28-29 Mart günleri için de tatil edildiğini açıkladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mart 2019 Çarşamba, 18:40

Geçtiğimiz çarşamba günü 5.7 büyüklüğündeki depremle sarsılan Acıpayam’da artçı şoklar sürüyor. Her gün onlarca depremin yaşandığı Acıpayam’da deprem tedirginliği sürüyor. Bugüne kadar bölgede meydana gelen artçı depremlerin sayısı 1000’i geçti.

Acıpayam’da artçı şokların özellikle çocuklar üzerinde olumsuz etki yaratması nedeniyle daha önce Kaymakamlık ve Milli Eğitim okulları 26 ve 27 Mart tarihlerinde tatil edildiğini açıklamıştı.

Bugün saat 14:27’de meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki depremden sonra ise Denizli Valisi Hasan Karahan okulların 2 gün daha tatil edildiğini açıkladı. Buna göre Acıpayam’da öğrenciler 28 ve 29 Mart’ta da okula gitmeyecekler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı