Belediye Başkanı Hulusi Şevkan hastaneye kaldırıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Belediye Başkanı Hulusi Şevkan hastaneye kaldırıldı

Belediye Başkanı Hulusi Şevkan hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz hafta yapılan koronavirüs testi pozitif çıkan Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı, tedavi altına alındı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Nisan 2021 Salı, 13:03

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ın geçtiğimiz hafta yapılan koronavirüs testi pozitif çıkmış, evinde karantinaya alınarak tedavi süreci başlatılmıştı.

Durumu ağırlaşan Başkan Şevkan Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı, tedavi altına alındı.

Belediye’nin sosyal medya hesabından Başkan Şevkan’ın durumuna ilişkin açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Acıpayam Belediye Başkanımız Dr. Hulusi Şevkan, tedbir amaçlı gerekli tetkiklerin yapılması amacıyla Pamukkale Üniversitesi’ne sevk edilmiştir.

Üniversite doktorlarımızdan gelen bilgi doğrultusunda,  genel durumunun iyi olduğu ve tedavisinin bir iki gün Pamukkale Üniversitesi’nde devam edeceğini siz değerli halkımıza saygıyla duyururuz. Kendisine ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Resmi hesaplarımız haricinde yapılan paylaşım ve haberlere itibar etmeyiniz” denildi.

Yorumlar

Ali özkurt   -  Bağlantı 9 Nisan 2021, 21:10

Geçmiş olsun sayın başkan.Aslında o güzel ilçeniz devlet hastanesinde tedavinizi yapabilecek güzide hekimler bulunduğunu biliyorum

KAHRAMAN ÇOBANOĞLU   -  Bağlantı 7 Nisan 2021, 09:17

DENİZLİ’MİZİN GÜZEL İLÇESİ ACIPAYAM’IZIN MEDARI İFTARI SAYIN DR.HULUSİ ŞEVKAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEDAVİSİ DEVAM ETMEKTE OLAN RAHATSIZLIĞINDA GEÇMİŞ OLSUN, YÜCE ALLAH’TAN ACİL ŞİFALAR BULMASINI DİLERİM.
ACIPAYAM SİZİNLE GURUR DUYUYOR BAŞKANIM.

CEYHAN TÜRKECAN   -  Bağlantı 6 Nisan 2021, 15:18

GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı