Buz kütlesi otomobili pert etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buz kütlesi otomobili pert etti

Buz kütlesi otomobili pert etti

Acıpayam’da 6 katlı bir binanın çatısından düşen buz kütlesi park halindeki bir otomobile ağır hasar verdi. Tavanı göçen, ön camı parçalanan otomobil ağır hasar görürken, o anda yoldan bir kişinin geçmemiş olması faciayı önledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ocak 2016 Çarşamba, 15:09

Acıpayam ilçe merkezinde bulunan 5 katlı bir binanın çatısında bulunan güneş enerjisi sisteminden sızan su buz tuttu. Güneşin kendini göstermesiyle bir bölümü eriyen buz kütlesi koptu ve apartmanın önünde park halinde bulunan Fazıl K.ya ait 20 KF 412 plakalı otomobilin üzerine düştü.

OTOMOBİL AĞIR HASAR ALDI
Buz kütlesi büyük bir gürültüyle düştüğü aracı tam anlamıyla mahvetti. Tavanı göçen, ön camı patlayan otomobil ağır hasar görürken, sahibi Fazıl K. büyük şok yaşadı.

FACİAYA RAMAK KALDI
Buz kütlesinin düştüğü anda yolda yalnızca park halindeki aracın olması büyük bir şans olarak değerlendirildi. Buzun düştüğü anda yoldan geçen birinin üzerine düşmemesi olası bir faciayı engelledi.

DURUMU POLİSE BİLDİRDİ
Otomobilin park ettikten sonra bölgeden ayrılan Fazıl K. geri döndüğünde aracını hurda halde buldu. Büyük şok yaşayan Fazıl K. durumu polise bildirdi, tutanak tutuldu.

(Kaynak: Acıpayam Gazetesi.com)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı