REKLAMI GEÇ

Vali Karahan, kamu yatırımlarını inceledi

Vali Karahan, kamu yatırımlarını inceledi

Denizli Valisi Hasan Karahan, kamu yatırımlarını yerinde incelemek ve bilgi almak için Acıpayam ve Çameli İlçeleri’ni ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Aralık 2018 Perşembe, 09:35

DENİZLİ (AA)
Acıpayam İlçesi’ne varışında, Aliveren Mahallesi’nde Kaymakam Ali Şanlıer, Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Karahan, Orman Bölge Müdürlüğünce gerçekleştirilen fidan dikim çalışmalarını yerinde inceleyerek, fidan dikti.

Acıpayam İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Bangraz mevkisinde yapımı devam eden İlçe Jandarma Karakol binasında da incelemelerde bulunan Karahan, yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Acıpayam Kaymakamlığına geçen Vali Karahan, Kaymakam Ali Şanlıer’i makamında ziyaret ederek ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarında gelinen son durumunu öğrendi.

Acıpayam Belediyesi’nde Başkan Hulusi Şevkan ve belediye personeli tarafından karşılanan Karahan, makamında ziyaret ettiği Başkan Hulusi Şevkan’dan belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçede hizmete açılan Sosyal Hizmet Merkezi binasını gezen Karahan daha sonra, Acıpayam Devlet Hastanesine giderek hastanenin birimlerini gezdi. Başhekim Hulusi Deniz Oğuz’dan hastanedeki çalışmalarla ilgili bilgi alan Vali Karahan, yatan bazı hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı