Yangın önlemleri kapsamında Acıpayam Kanyonu ziyarete kapatıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yangın önlemleri kapsamında Acıpayam Kanyonu ziyarete kapatıldı

Yangın önlemleri kapsamında Acıpayam Kanyonu ziyarete kapatıldı

Ülkenin dört bir yanındaki ormanlardan alevler yükselirken, önlemler de peşi sıra geliyor. Acıpayam Belediye, Acıpayam Kanyonu’nu ziyarete kapattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Temmuz 2021 Cuma, 16:37

Türkiye’nin dört bir yanında etkili olan orman yangınlarının ardından birçok ilde ormanlık alanlara girişler yasaklandı, mesirelik alanlara ilişkin önlemler alınmaya başlandı.

BİR YASAKTA ACIPAYAM KANYONU’NA GELDİ
Acıpayam Belediyesi, Acıpayam Kanyonu’nu ziyarete kapattı. Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan sosyal medyasından kararı duyurdu, “Ülkemizde yaşanan orman yangınlarından dolayı Acıpayam Kanyonumuz ikinci bir emre kadar ziyarete kapatılmıştır. Geçmiş olsun Türkiyem” ifadelerine yer verdi.
Kanyonun ziyarete kapatıldığının duyurulduğu paylaşımın altına bazı kullanıcılar tepkilerini dile getirdi.
Başkan Şevkan, paylaşımının altına yorum yazan bir takipçisine, “Birbirimize kızmayalım arkadaşlar. Hepimiz aynı duygulardayız. Hepimizin acımız bir ve dayanılmaz. Kanyonumuzda inşaat devam ediyor çalışmalarımız sürecek. Amacımız kalabalık içinden hata yapanlar olabilir ve Allah korusun kötü sonuçlar doğabilir diye kapattık. Herkese selam” ifadeleriyle cevap verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı