Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı görevi devraldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı görevi devraldı

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı görevi devraldı

Yerel seçimlerin ardından dün mazbatasını alan CHP’li Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı eski başkan Salim Demirezen’den görevi devraldı. Yeni Başkan Atlı, ilk açıklamasında belediye personeline müjde verdi, asrgari ücreti 2.200 lira olarak uygulayacaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Nisan 2019 Salı, 14:12

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde seçimin bıçak sırtı geçtiği ve itirazların yoğun yaşandığı Babadağ’da 17 oy farkla seçimi önde tamamlayan CHP adayı Ali Atlı, Babadağ Belediyesi’nde düzenlenen törenle görevine başladı. Törene CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Cumhuriyet Halk Partililer ve İYİ Partililerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

“ALİ ATLI BAŞKAN’A HAYIRLI OLSUN”
Babadağ Belediyesi önünde duaların okunmasının ardından konuşan eski Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen, “Ali Atlı Başkanımıza hayırlı olsun, şahsıma ihtiyaç duyulduğu takdirde Babadağ’ımız için Ali Atlı Başkanımıza dilediği her konuda yardımcı olacağım” dedi.

ATLI’DAN DEMİREZEN’E TEŞEKKÜR
Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “Artık partizanlık bitmiştir, vakit Babadağ’a hizmet etme vaktidir. Parti rozetimi çıkardım, şimdi şahsıma oy veren vermeyen tüm Babadağlı hemşerilerimize hizmet etmek için cansiperane çalışacağım” dedi

“DEVLETTE DEVAMLILIK ESASTIR”
Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, devlette devamlılığın esas olduğunu vurgulayarak, süren projelerin tamamlanması için Salim Demirezen ile istişarelerde bulunulup, projelerin tamamlanmasını hızlandıracaklarını belirtti.

“ASGARİ ÜCRET 2.200 TL OLACAK”
Belediyede uygulayacakları personel maaşları konusunda da açıklama yapan Başkan Atlı, “Belediyemizin durumunu bir öğrenelim, personellerimiz hiç şüphe duymasınlar verdiğimiz sözün arkasındayız, personelimizin maaşı en düşük net 2200 lira olacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı