Babadağ’da engellilere tekerlekli sandalye - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Babadağ’da engellilere tekerlekli sandalye

Babadağ’da engellilere tekerlekli sandalye

Babadağ Belediyesi engellilerin yaşamına kolaylaştırmak için yardımlarını sürdürüyor. Belediye son olarak ilçede bulunan engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye hediye etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Şubat 2021 Pazartesi, 15:32

Babadağ Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışını sürdürüyor. Birçok sosyal yardım projesine imza atan Babadağ Belediyesi şimdi de engelli vatandaşların yardımına koşuyor. İlçede bulunan engelli vatandaşların tekerlekli sandalye sorununu tespit eden belediye ekipleri, tekerlekli sandalye temin etti.

Sandalye ihtiyacı olan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Atlı ve Babadağ Belediye Meclisi üyeleri engelli vatandaşların sorunlarını dinledi. Engelli vatandaşların ilçe hakkındaki görüşlerini alan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı vatandaşların sandalyesini bizzat teslim etti.

Babadağ’da şu ana kadar 3 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye yardımında bulunan Babadağ Belediyesi, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşları tespit ederek, tekerlekli sandalye yardımı yapmaya devam edecek. Babadağ Belediyesi’nden tekerlekli sandalye hediyesi alan Şali Yılmaz, Arif Çoban, Hamit Kılınç Başkan Ali Atlı’ya teşekkür ederek, ilçedeki çalışmalarından ötürü tebrik etti.

EMEKLERİMİZİN KARŞILIĞI VATANDAŞIMIZIN GÜLÜMSEMESİDİR
Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “İlçemizde tekerlekli sandalyesi olmayan engelli vatandaşlarımızı tespit ederek sorunlarını çözdük. Hemşerilerimize sandalyelerini hediye ederek, sorunlarını yerinde dinledik. Bize iletilen sorunları çözmek için ben ve belediye ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği her günümüzü ilçemiz için çalışmaya adıyoruz ve her soruna bir çözüm getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığı vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilmektir. Onların yüzü güldüyse biz de mutluyuz demektir. Babadağ için çalışmaya devam” dedi.

Yorumlar

Savas   -  Bağlantı 9 Şubat 2021, 11:35

Birçok Babadağ’lı işadamı var, İstanbul’da, Ankara’da İzmir’de, Denizli’de yaşayan para içine gömülmüş doyumsuz hırs ihtiras dolu Saray’daki zat gibi yaşam sürüyorlar. Onlar avrupada yaşayan gurbetçi insanlardan çok ama, çok çok daha zenginler nerde?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı