Babadağ’da “Gönül Çarşısı” kapılarını açtı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Babadağ’da “Gönül Çarşısı” kapılarını açtı

Babadağ’da “Gönül Çarşısı” kapılarını açtı

Babadağ Belediyesi tarafından açılan “Gönül Çarşısı” ihtiyaç sahiplerinin eksiklerini giderecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Temmuz 2019 Cuma, 14:55

Babadağ Belediyesi ilçede yaşayan ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Gönül Çarşısı ismiyle yaşama geçirilen proje Babadağlı yardıma muhtaç insanların eksiklerini tamamlayabileceği önemli bir nokta haline getirildi.

Gönül Çarşısı vatandaşların bağışladığı eşyalar ile kurulurken bir yandan da ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı. Babadağlı vatandaşların bağışladıkları eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasından köprü olan Babadağ Belediyesi yardım elini esirgemedi. Vatandaşlar kıyafet, ayakkabı, çanta, battaniye vb. eşyaları ihtiyaçları dahilinde alarak eksiklerini gidermeye başladı. Vatandaşların büyük takdirini toplayan proje uzun soluklu olarak Babadağ’da devam edecek.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “Babadağ Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanındayız. Gönül Çarşısı projesi de bu vizyon ile yapıldı. Babadağ’da yaşayan hiçbir vatandaşımız kendisini yalnız hissetmemeli. Babadağ Belediyesi her zaman vatandaşlarımızın yanında olacak. Gönül Çarşısı’nda gizlilik en büyük önceliklerimizden birisidir. Gönül Çarşısı Mağazası’nda ihtiyaç sahibi vatandaşları mağdur etmeden, yoksulluk üzerinden reklam yapmadan ve en önemlisi bir elin verdiğini diğer el görmeden hizmet vereceğiz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması ve yalnız hissetmemeleri bizim için yeterlidir” dedi.

Projenin geliştirilmeye de açık bir hizmet olduğunu anlatan Atlı, “Şu an için belediye binamızda hizmete açıldı ancak önümüzdeki süreçlerde daha geniş bir proje haline de getirebiliriz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı