BABAFEST “ “Babadağ Seni Bekliyor” sloganıyla başlıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

BABAFEST “ “Babadağ Seni Bekliyor” sloganıyla başlıyor

BABAFEST “ “Babadağ Seni Bekliyor” sloganıyla başlıyor

Babadağ “Babadağ Seni Bekliyor” sloganıyla yapılacak olan BabaFest 19-20 Ekim tarihlerinde başlayacak. Babadağ Belediyesi ve Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD) ortaklığında gerçekleştirilecek olan festivalde, Babadağ’ın kendine has birçok değeri tanıtılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Ekim 2019 Çarşamba, 15:44

Babadağ’da bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan BABAFEST için geri sayım başladı. Özellikle yöresel lezzetlerin tanıtımının yapılacağı festivalde Babadağ’ın salçası, erik ekşisi, kekik suyu, toz biberi ve zeytinyağı ön plana çıkacak ve aynı zamanda da pazara sunulacak.

İLÇE BELEDİYELERDE FESTİVALDE OLACAK

Babadağ’ın yöresel yemeklerinin ve ürünlerinin tanıtılmasının yanı sıra diğer ilçe belediyeleri de stand başında olacak ve yöresel ürünlerini tanıtacak. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “Festival Babadağ’ımızı tanıtıcı bir etkinlik olmasının yanı sıra vatandaşlarımızın ürettikleri değerlerimizi de tanıtan bir festival olacak. Eğlenip aynı zamanda da Babadağ’ın değerlerini yakından görmek isteyen tüm vatandaşlarımızı BabaFest’e bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı