REKLAMI GEÇ

Beyağaç Belediyesi’nin girişine “Rüşvet alan da veren de mel’undur” hadisi astı

Beyağaç Belediyesi’nin girişine “Rüşvet alan da veren de mel’undur” hadisi astı

Beyağaç Belediye Başkanı Sezayi Pütün, belediye binası girişine Hz. Muhammed’in “Rüşvet alan da veren de mel’undur” hadisini astırdı. Bu, Pütün’ün seçim öncesi vaatlerinden biriydi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Mayıs 2024 Salı, 10:15

Denizli’nin Beyağaç ilçesinde yüzde 49.94’lük oy oranıyla seçilen Yeniden Refah Partili Belediye Başkanı Sezayi Pütün belediye binasının girişine rüşvet ile ilgili sözün yer aldığı afiş astırdı. Hz. Muhammed’in “Rüşvet alan da veren de mel’undur” hadisinin yer aldığı tabela, belediye binasının tam girişine konumlandırıldı.

Belediye Başkanı Pütün, “Seçim sürecinde belediyeye ‘Rüşvet alan da verenle mel’un dur’ hadis-i şerifini asacağımızı beyan etmiştik. Ahlaklı belediyecilikte rüşvet, hırsızlık, suistimal, adam kayırma, torpil, çifte standart, adaletsizlik borç ve faiz olmayacak. Lüksü şatafatı israfı önleyeceğiz. Milletin derdiyle dertlenecek, önce millet diyeceğiz. Belediye başkanlığı makamı milletin derdine derman olarak Allah’ın rızasının kazanılacağı bir ibadet makamıdır. 5 sene boyunca dürüst ve ahlaklı bir şekilde Beyağaç’a ve hemşehrilerimize hizmet edeceğiz” dedi.

Yorumlar

nevzat ipek   -  Bağlantı 28 Mayıs 2024, 11:30

bravo. camide müslüman olanları iş yaparken de görmek isteriz

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı