Beyağaçlı ev hanımı iki çocuğuyla 9 aydır kayıp - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Beyağaçlı ev hanımı iki çocuğuyla 9 aydır kayıp

Beyağaçlı ev hanımı iki çocuğuyla 9 aydır kayıp

Beyağaç’ta yaşayan 35 yaşındaki Kezban Çahan, 9 ay önce iki çocuğunu da yanına alarak kayıplara karıştı. Eşi ve çocuklarını her yerde arayan baba Gökhan Çahan, ailesinin hayatından endişe ettiğini belirterek, “En azından çocuklarımın sağlık durumunu öğrenmek istiyorum” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mart 2019 Pazartesi, 14:16

Beyağaç’ta 9 ay önce iki çocuğunu da alarak evi terkeden ev kadını Kezban Çağan’dan haber alınamıyor. Eşi ve iki çocuğunu gidebileceği her yerde arayan Gökhan Çahan, Beyağaç Emniyet Amirliği’ne de durumu bildirdiğini ancak aylardır sonuç alamadığını belirtti.

Geçtiğimiz yıllarda da bir çocuğunu yanına alarak evi terkettiği öğrenilen Kezban Çahan, bu kez kızları 1.5 yaşındaki Ayşegül ve 4 yaşındaki Raziye Ela ile birlikte kayıplara karıştı. Gökhan Çahan’ın kayıp başvurusunun ardından polis ekipleri ilçedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Polisin çalışmalarında da anne ve iki çocuğunun izine rastalanamadı.

Beyağaç’ta çiftçilikle geçimini sağlayan baba Gökhan Çahan, “Eşimle hiçbir kavgamız olmadı. Buna rağmen önceki yıllarda da evi terketmişti. Artık alışkanlık haline getirdi ve beni de iki çocuğumdan ayırdı. Eşimin ailesi dahil gidebilecekleri her yerde aradım. Polise de kayıp başvurusunda bulundum. Ailemi gören ya da bulanların insaniyet namına polise bildirmesini istiyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı