REKLAMI GEÇ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Bozkurt’u ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Bozkurt’u ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Köy-Koop Başkanı Neptün Soyer, kardeş belediye Bozkurt’u ziyaret etti. Vatandaşların büyük ilgi ve sevgiyle karşıladığı Başkan Soyer, Bozkurt’un kalbini fethetti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Temmuz 2021 Pazartesi, 17:13

2019 yılında Bozkurt’ta meydana gelen 6.0 büyüklüğündeki depremde Bozkurt Belediyesi Hizmet Binası ciddi hasar almış ve neredeyse kullanılamaz hale gelmişti. Deprem sonrasında Bozkurt Belediyesi binasının hizmet üretemeyecek bir şekilde yara aldığını öğrenen Başkan Soyer, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik’i arayarak, belediyenin bu şartlar altında hizmet vermesinin oldukça zor olacağını, Bozkurt halkının daha iyi bir bina ile daha iyi hizmet alması gerektiğini belirtmiş ve “Büyükşehir meclisimize danışacağım. İzmir olarak size 8 şiddetinde bir depremde dahi sarsılmayacak, nikah sarayından toplantı salonlarına, her şeyiyle modern, Bozkurt’a yakışır bir hizmet binası yapmak istiyoruz” demişti.

BAŞKAN SOYER: BİRSEN ÇELİK’İN VARLIĞI BİZE EGE’DE GÜVEN VERİYOR

Bozkurt’ta esnafları ziyaret eden Başkan Soyer’e ilgi büyük oldu. Deprem sonrasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Bozkurt’a yaptığı araç ve bina desteği için bütün Bozkurtlular Başkan Soyer’e teşekkür etti, yanında yürüdü.

Birsen Çelik’in üreten belediyecilik anlayışıyla, tarım ve hayvancılık alanında yaptığı çalışmaların çok kıymetli olduğunu belirten Başkan Soyer, “Birsen Çelik’in varlığı bize Ege’de güven veriyor. Burada zor şartlar altında hayata geçirdiği hizmetler sadece Denizli ve İzmir için değil, bütün ülkemiz için çok önemli. Bozkurt için bir şeyler yapabiliyor olmaktan çok mutluyuz. İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak bütün gücümüz ve ekiplerimizle her zaman Bozkurt halkının ve Birsen Çelik’in yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN ÇELİK: TUNÇ SOYER, TÜRKİYE’YE YEREL YÖNETİMLERDE YENİ BİR VİZYON KATTI

Başkanlar, yeni yapılacak olan belediye binası arazisinde incelemelerde bulundu, ardından Bozkurt Kadın Girişimci Kooperatifi’ne ziyaret ederek, Bozkurtlu kadınların el emeğiyle ürettikleri ürünlerin yer aldığı standlarını gezdi.

Tunç Soyer’in Türkiye’ye yeni bir yerel yönetim vizyonu kattığını belirten Başkan Çelik, “Tunç Başkanımız’ın Bozkurt için yaptıklarını halkımız asla unutmayacaktır. Dar günümüzde bizlere hemdert olan İzmir Büyükşehir Belediyemiz, bu ülkede hala dayanışma ruhunun, kardeşliğin ve sevginin solmadığının en büyük nişanesi oldu. Maddi ve manevi anlamda, Bozkurt halkına sundukları destekler için Tunç Başkanıma ilçem ve belediyem adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. O artık bizim için bir Bozkurtludur. Onu Bozkurt’un öz evladı olarak kabul ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Belediye Başkanı

Birsen Çelik

Bozkurt Belediye Başkanı

Bozkurt’ta şimdi sosyal belediyecilik hakim...

Bozkurt Hakkında

Adı boz, toprağı bereketli, insanı sıcak…

Hava Durumu

BozkurtSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
4 Aralık 2022 Pazar 4 14Puslu
5 Aralık 2022 Pazartesi 5 13Puslu
6 Aralık 2022 Salı 4 12Parçalı Bulutlu
7 Aralık 2022 Çarşamba 1 11Parçalı Bulutlu
8 Aralık 2022 Perşembe 1 12Parçalı Bulutlu

Mahalleler

ALİKURT

ARMUTALAN

AVDAN

BAKLANKUYUCAK

BARBAROS

BAŞÇEŞME

CUMALI

ÇAMBAŞI

FATİH

HAMDİYE

HAYRETTİN

İNCELER

İNCELER TEKKESİ

MAHMUDİYE

MECİDİYE

MEHMETÇİK

MİMARSİNAN

SAZKÖY

TUTLUCA

YENİBAĞLAR

ALİKURT ARMUTALAN AVDAN BAKLANKUYUCAK BARBAROS BAŞÇEŞME CUMALI ÇAMBAŞI FATİH HAMDİYE HAYRETTİN İNCELER İNCELER TEKKESİ MAHMUDİYE MECİDİYE MEHMETÇİK MİMARSİNAN SAZKÖY TUTLUCA YENİBAĞLAR

Bozkurt Rehber

Kaymakamlık: 831 55 01

Belediye: 831 50 10

İlçe Emniyet Amirliği: 831 47 85

Jandarma: 831 44 88

Milli Eğitim Müdürlüğü: 831 55 05

Mal Müdürlüğü: 831 55 07

Tapu Müdürlüğü: 831 55 17

Nüfus Müdürlüğü: 831 55 14

Toplum Sağlığı Merkezi: 831 41 44

Tarım İlçe Müdürlüğü: 831 53 62

Müftülük: 831 55 16

Bozkurt Kadın Açık Cezaevi: 831 45 52

Noter: 831 45 71

(Alan kodu: 0 258’dir)