Ak Partili Tin, Başkan Şevik'i ziyaret etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ak Partili Tin, Başkan Şevik’i ziyaret etti

Ak Partili Tin, Başkan Şevik’i ziyaret etti

İlçe gezilerini Buldan’da devam eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Eylül 2021 Çarşamba, 10:07

Denizli’de ilçe gezilerini sürdüren AK Parti Milletvekili Şahin Tin, Buldan’ı ziyaret etti. AK Parti Buldan İlçe binasında partililerle bir araya gelen Milletvekili Tin,  daha sonra esnafı ziyaret etti, taleplerini dinledi, not aldı.

Milletvekili Şahin Tin, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i de BELKÜM’deki makamında ziyaret etti. Başkan Şevik ile uzun süre sohbet eden Milletvekili Tin, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Burada Belediye Şeref Defteri’ni imzalayan Milletvekili Tin, “Çok değerli dostum, kardeşim Mustafa Başkanım, tekrar belediye başkanlığında  Buldan’a hizmet etme şerefine nail oldu. Başkanımla birlikte ilçemize hizmet etmek şereftir. Böylesi güzel ilçemize daha büyük hizmetler etmeyi Rabbim nasip etsin. Değerli dostumu daha güzel makamlarda ve yerlerde görev yapmayı nasip etsin. Başarılarının devamını dilerim” ifadelerine yer verdi.

Başkan Şevik, Milletvekili Şahin Tin’e ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Buldan’ın el dokuması ürünlerinden hediye etti, “Dokumanın Başkenti Buldan” kitabını imzaladı.

Ağustos ayında meydana gelen orman yangınında büyük bir tehlike atlatan Türlübey Mahallesi ile Karaköy Mahallesi’ni ziyaret eden Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ile Belediye Başkanı Mustafa Şevik, vatandaşların taleplerini dinlendi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı