Bulan Belediyesi’nden pazar yerinde tartı hizmeti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Bulan Belediyesi’nden pazar yerinde tartı hizmeti

Bulan Belediyesi’nden pazar yerinde tartı hizmeti

Buldan Belediyesi vatandaşların pazar alış verişlerini güvenle yapabilmeleri amacıyla ilçede kurulan semt pazarına elektronik terazi koydu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Kasım 2021 Perşembe, 13:38

Buldan Belediyesi zabıta ekipleri, her hafta perşembe günleri kurulan pazar yerine kontrol tartısı koyarak, vatandaşların aldığı ürünlerin doğru tartılıp tartılmadığını tespit edecek.

Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin rutin denetimlerinin yanı sıra vatandaşların alışverişlerini daha güvenle yapabilmeleri için böyle bir uygulama başlattıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Şevik, vatandaşların her türlü öneri ve şikayetlerini Buldan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bildirebileceklerini söyledi.

Buldan Belediyesi’nin başlattığı hassas terazi kontrol noktası uygulaması vatandaşları da memnun etti. Vatandaşlar, aldıkları ürünlerin gramajlarından şüphe ettiklerinde tartarak içlerindeki endişenin giderileceğini ve bu uygulama sayesinde vatandaşın hakkının korunacağını ifade ettiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı