Buldan, baştan aşağı dezenfekte ediliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan, baştan aşağı dezenfekte ediliyor

Buldan, baştan aşağı dezenfekte ediliyor

Buldan Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı ilçe genelinde önlem almaya devam ediyor. Çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Mustafa Şevik, vatandaşların da hijyen kurallarına harfiyen uyması gerektiğini belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Kasım 2020 Cuma, 11:35

Buldan’da COVİD-19 tedbirleri kapsamında ilçe genelinde tüm kamu kurumları düzenli olarak dezenfekte edilirken, cadde ve sokaklar ilaçlı suyla yıkanıyor.

Buldan Belediyesi personellerinden oluşan dezenfeksiyon ekibi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu taşıma araçları başta olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşları, cadde ve sokakları, işyerlerini, eczaneleri dezenfekte ediliyor.

Öncelikli konularının vatandaşların sağlığı olduğunun altını çizen Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik “Buldan genelinde özellikle ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon işlemlerine aralıksız devam ettiriyoruz. Salgına karşı sadece bizlerin tedbir alması yeterli değil. Aynı duyarlılığı vatandaşlarımızın da göstermesi gerekiyor. Bu süreçte vatandaşlarımızdan maske, mesafe ve temizlik, kurallarına riayet etmesini rica ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı