REKLAMI GEÇ

Buldan Belediyesi ziyaretçilere kapatıldı

Buldan Belediyesi ziyaretçilere kapatıldı

Koronavirüsü tedbirleri kapsamında Buldan Belediyesi’ne ziyaretçi kısıtlaması getirildi. Buldan halkının ve çalışanlarının sağlığının her şeyden önemli olduğunu belirten Başkan Mustafa Şevik, vatandaşlardan “Zorunlu değilse belediyeye gelmeyin” çağrısında bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Kasım 2020 Salı, 13:09

Kovid-19 vaka sayısındaki artışı göz önünde bulunduran Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, vatandaşların ve belediye çalışanlarının sağlığı için, riskli guruba giren engelli ve kronik rahatsızlığı bulunan belediye çalışanlarına idari izin verildiğini, belediye faaliyetlerinin devamını sağlayacak şekilde asgari düzeyde personel bulundurulduğunu söyledi.

Vatandaşlardan, acil ve zorunlu olmadığı sürece belediyeye gelmemeleri isteyen Başkan Şevik, “Bizim için Buldan halkının ve personelimizin sağlığı her şeyden önemli. Kovid-19 vakasındaki artış nedeniyle belediyemizde bazı birimleri kapatma ve asgari düzeyde personel bulundurma kararı aldık. Vatandaşlarımızın işlerini aksatmayacak şekilde faaliyetlerimiz devam edecektir. Vatandaşlarımızdan, geçici bir süre zorunlu olmadıkça belediyeye gelmemelerini rica ediyorum. Tüm Buldanlı hemşehrilerimize anlayışları için şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı