Buldan Belediyesi’nden pazarcılara teşekkür - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan Belediyesi’nden pazarcılara teşekkür

Buldan Belediyesi’nden pazarcılara teşekkür

Buldan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, her hafta Perşembe günleri kurulan semt pazarı esnafını ziyaret ederek hem pazar denetimini gerçekleştirdi, hem de etiket, hijyen ve maske başta olmak üzere genel kurallara uyan esnafa teşekkür belgesi verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Kasım 2021 Perşembe, 17:00

Buldan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri her hafta Perşembe günleri kurulan semt pazarını denetledi.  Zabıta Müdürü Hasan Uysal’ın da katıldığı denetimlerde,  maske kullanımı, hijyen ve etiket kurallarına uyan esnafa teşekkür belgesi verildi.

Başkan Şevik, pazarcı esnafına yönelik olarak rutin denetimlerle vatandaşların güvenli alışveriş yapabilmelerinin amaçlandığı ifade edilerek, “Vatandaşların da memnuniyet duyduklarını belirttikleri denetimler sayesinde  vatandaşlar, pazar alışverişlerini hem uygun fiyata hem de güven içinde yapabiliyor. Bu denetimler esnasında temizlik, hijyen, maske ve etiket kurallarına uyarak örnek davranış sergileyen esnafımıza teşekkür belgesi ile ödüllendirmek istedik. Teşekkür belgesi verdiğimiz esnaf sayısının her geçen hafta artacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı