Buldan Festivali Merve Özbey konseri ile tamamlandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan Festivali Merve Özbey konseri ile tamamlandı

Buldan Festivali Merve Özbey konseri ile tamamlandı

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali, Merve Özbey’in konseri ile tamamlandı. Üç gün süren festivalde etkinlikle binlerce insan eşlik etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Temmuz 2019 Pazartesi, 10:38

Buldan 19. Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali’nin son gününde Alanyazı Meydanı’nda sahne alan pop müziğinin yıldızlarından Merve Özbey, Buldanlı hayranlarıyla buluştu. Özbey, seslendirdiği hareketli parçalarla konsere gelenleri adeta coşturdu. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, şarkıcı Merve Özbey’i gelecek yıl yapılacak festivale tekrar davet etti.

Kaymakam Murat Sarı,  MHP Denizli eski milletvekili Ali Keskin, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, İl Kadın Kolları Başkanı Sema Meral, Ak Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, ilçe protokolü ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda Buldanlı’nın katıldığı Festivalin kapanış programı Buldanlı gençlerden oluşan Rap Müzik grubunun gösterisi ile başladı.

Gecede, Festivalin düzenlenmesine büyük emeği bulunan Buldan Güzelleştirme ve Turizm Derneği Başkanı Mehmet Yakın’a teşekkür plaketi veren Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  önümüzdeki yıllarda Buldan’a,  Buldan’ın kültürüne, tarihine ve doğal güzelliklerine yakışır daha kapsamlı festivalleri düzenlemek için sivil toplum kuruluşlarının desteğine ihtiyaçları olduğunu belirtti.

MERVE ÖZBEY HAYRANLARINI COŞTURDU
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Pop Müziği’nin Yıldızlarından Merve Özbey, kendisinin hit parçalarının yanı sıra Sezen Aksu ve Barış Manço’nun unutulmayan eserlerini de seslendirdi. Ayrıca davul eşliğinde Erik Dalı şarkısını söyleyen Merve Özbey, hayranlarını coşturdu. Bir ara sahneden inerek dinleyiciler arasına dolaşan şarkıcı, hayranlarıyla birlikte göbek atıp oynadı.

Pop müziğinin yıldızı, Başkan Mustafa Şevik’in de istek parçasını söyledi. Sanatçıdan, rahmetli eşi Ayşen Şevik’in sevdiği “Saman Yolu” parçasını söylemesini isteyen Başkan Şevik,   Merve Özbey’e Buldan dokuması şal ve çiçek hediye ett. Sanatçıya teşekkür eden Şevik,  Özbey’i önümüzdeki yıl düzenlenecek festivale davet etti ve kendisinden söz aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı