Buldan’a 3 sağlık yatırımı birden yapılacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan’a 3 sağlık yatırımı birden yapılacak

Buldan’a 3 sağlık yatırımı birden yapılacak

Buldan, sağlık alanında ihtiyaç duyulan aile sağlığı merkezi, 112 acil sağlık istasyonu ile ilçe sağlık müdürlüğü hizmet binasına kavuşuyor. Spor yatırımlarının ardından sağlık yatırımlarının da Buldan’a kazandırıldığını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Devletin ve belediyemizin yaptığı yatırımlarla ilçemiz, hak ettiği hizmetleri almaya devam edecek” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Mayıs 2021 Cuma, 11:29

Buldan, spor yatırımların ardından sağlık alanında ihtiyaç duyulan aile sağlığı merkezi, 112 acil sağlık istasyonu ile ilçe sağlık müdürlüğü hizmet binasına kavuşuyor.

İhalesi tamamlanan sağlık yatırımlarının inşaatına en kısa zamanda başlanacağını söyleyen Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “İlçemize, spor yatırımların ardından ihtiyaç duyulan sağlık yatırımlarını da kazandırıyoruz. Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle belirlediğimiz noktalarda aile sağlığı merkezi, 112 acil sağlık istasyonu ve ilçe sağlık müdürlüğü hizmet binası yapılacak. Buldan’ımıza hayırlı olsun. Başta Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca olmak üzere İktidar partisi Denizli Milletvekillerimize, ilçemize yatımların kazandırılmasında çaba harcayan Kaymakamımız Murat Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk’a teşekkür ederim. Buldan, devletin ve belediyemizin yaptığı yatırımlarla hak ettiği hizmeti almaya devam edecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı