Buldan'da hoş geldin bebek uygulaması sürüyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Buldan’da hoş geldin bebek uygulaması sürüyor

Buldan’da hoş geldin bebek uygulaması sürüyor

Buldan’da sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen uygulama ile yeni doğan bebeklerin ailelerine bebek çantası hazırlanarak hediye ediliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Eylül 2021 Salı, 14:26

Buldan Belediyesi, pandemi dolayısıyla ara verdiği “Hoş Geydin Bebek” uygulamasına yeniden başladı. Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen uygulama ile yeni doğan bebeklerin ailelerine, bebek çantası hazırlanarak hediye ediliyor. Hediye çantasında, bebek bezi, pişik kremi, şampuan, biberon, emzik, ıslak mendil, bebek battaniyesi, pudra ve bebek çantası bulunuyor.

Sosyal belediyecilikte faaliyetlerini önemsediklerini dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Şevik “İlçemizde yeni doğan bebeklerin ilk hediyesi belediyemizden. İlçemizde dünyaya yeni gelen her çocuğumuzun ziyaretine gidiyoruz. Ailelerimizin sevinçlerine ortak oluyoruz. Vatanına, milletine, devletine ve dinine bağlı nesiller yetişmesini ederim” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI ŞEVİK, YENİ EVLENEN ÇİFTLERİ DE UNUTMADI.

Buldan Belediyesi tarafından evlenen çiftler için nikah paketi hazırlandı. Uygulama ile çiftlere içerisinde fincan takımı, kahve ve Türk bayrağı bulunan paket hediye ediliyor. Yeni başlatılan uygulama ile evlenen çiftlere nikah paketi hediye eden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Düğün ve sünnet törenlerinde değerli ailelerimizin özel günlerinde yanlarında olarak mutluluklarına ortak oluyoruz. Çiftlerimize günün anısına içerisinde kahve fincanı bulunan nikah paketini hediye ediyoruz” dedi.

Aileler ise Belediyenin bu hizmetinden memnun olduklarını belirterek, hediyeler için Buldan Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı