REKLAMI GEÇ

Çameli’de kadın sürücü yılın şoförü seçildi

Çameli’de kadın sürücü yılın şoförü seçildi

Denizli’nin Çameli İlçesi’nde 15 yıldır öğrenci servis şoförlüğü yapan kadın sürücü Münevver Nebiçavuşoğlu, “Yılın en iyi okul servis şoförü” seçildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Mayıs 2019 Cuma, 15:58

DENİZLİ (AA)
Denizli’nin Çameli ilçesinde 15 yıldır öğrenci servis şoförlüğü yapan kadın sürücü yılın şoförü seçildi.

Karayolu Trafik Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla Çameli’nde Belediye Konferans Salonu’nda etkinlik düzenlendi. Trafikle ilgili slayt gösteriminin yapıldığı programda Jandarma Başçavuş Kamil Kuyucu, kara yolu trafik güvenliği ilgili gerçekleştirdiği konuşmada, trafik kazalarının önüne geçilmesi için sürücülerin kara yolunda daha dikkatli olmaları gerektiğine dikkat çekti.

Etkinlikte, hafta dolayısıyla okullarda düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Başarılı çalışmaları ile farkındalık oluşturan trafik hizmetlerinde görevli personellere başarı belgesi ve çeşitli hediyeler verildi.

Çameli Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı taşımalı eğitim kapsamında 15 yıldır Kolak Mahallesi’nden ilçe merkezine öğrenci taşıyan kadın şoför Münevver Nebiçavuşoğlu, “yılın en iyi okul servis şoförü” seçildi. Nebiçavuşoğlu, ödülünü Çameli Adliyesi’nde görevli Hakim Muhsin Kadir Yılmaz’dan aldı.

Hafta dolayısıyla Çameli Kaymakamlığı önünde açılan standı gezen protokol üyeleri, öğrencilerle birlikte Üçgen Park önündeki kavşakta “Öncelik hayatın, öncelik yayanın” projesi ile yaya öncelikli uygulama çerçevesinde yaya geçidini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı