"Eşekli kütüphane", çocukları kitapla buluşturuyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

“Eşekli kütüphane”, çocukları kitapla buluşturuyor

“Eşekli kütüphane”, çocukları kitapla buluşturuyor

Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kovid-19 önlemleri kapsamında uygulanan kısıtlamada kırsal kesimde yaşayanların kitaplardan uzak kalmaması için çocukların da ilgisini çekmek amacıyla kitapları okuyucularına eşekle ulaştırıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Mayıs 2021 Pazar, 15:18

Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında uygulanan kısıtlamada kırsal kesimde yaşayanların kitaplardan uzak kalmaması için “Gezici Kütüphane” hizmeti başlattı.

Çocukların ilgisini çekmek için kitapları eşekle taşımayı tercih eden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Kalınkoz, Yaylapınar, Elmalı ve Kirazlıyayla mahallelerine eşekle kitap götürüyor.

Öte yandan Çameli Kaymakamlığı da sosyal medya hesabından “Eşekli kütüphanemiz kırsal mahallelerimizde 1 hafta boyunca hizmet vererek kitapları çocuklarımız ve vatandaşlarımıza ulaştırdı. Vatandaşımızın ilgisinden dolayı teşekkür eder, iyi okumalar dileriz” ifadeleriyle “eşekli kütüphanenin” fotoğraflarını paylaştı. DENİZLİ (AA)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı