REKLAMI GEÇ

Okuyarak yarıştılar

Okuyarak yarıştılar

Çameli Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencileri arasından “Kitap Okuma Bilgi Yarışması” düzenlendi. Yarışmaya “Seksen Günde Devri Alem” adlı kitabı okuyan 12 öğrenci katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Şubat 2015 Cuma, 14:29

Çameli Atatürk İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri arasında düzenlenen “Kitap Okuma Bilgi Yarışması” Çameli Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Yarışmayı Belediye Başkan Vekili Hasan Ali Akşit, Çameli Malmüdürü Selami Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Uzun, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Tosun, Kaymakamlık Vakıf Müdürü Mehmet Kürşat Sargın, İlkokul Müdürü Nadir Uzun ile öğrenci velileri de izledi.
Yarışmaya katılan 12 öğrenciye, daha önce okudukları “Seksen Günde Devri Alem” adlı kitaptan 20 soru soruldu. Yarışma sonunda, en fazla doğru cevabı vererek birinci olan Betül Akkan’a 20 lira para ödülü verildi. Yarışmada ikinci olan Yusuf Tunahan 15 lira, 3. Bengisu Özdemir ise 10 lira para ödülü kazandı. Yarışmaya katılan diğer öğrencilere ise 1’er lira ödül verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Uzun, Çameli’de ilkokullarda ‘Kitap Okuma Yarışması düzenlendiğini vurgulayarak bilgi yarışmalarının tüm okullarda gerçekleştirilmesi temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı