Çameli’ye otobüs terminal yapılıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çameli’ye otobüs terminal yapılıyor

Çameli’ye otobüs terminal yapılıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Çameli’ye otobüs terminali yapılıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Temmuz 2017 Pazartesi, 14:24

Büyükşehir Belediyesi, ilçelere de ihtiyaçlarına yönelik tesisler kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Sarayköy’e otogar kazandırmasının ardından kısa süre önce de Honaz’da otobüs terminali projesi başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, benzer projeye Çameli’nde imza atıyor.

Toplamda 550 metrekare kapalı alana inşa edilecek olan Çameli İlçe Otobüs Terminali’nde 4 adet bilet satış ofisi, yolcu bekleme alanı, kafeterya, mescit, teras ve kahvehane yer alacak. Tesis tamamlandığında Çameli İlçe Otobüs Terminali bölgeye hizmet veren modern bir tesis olacak.

“ÇAMELİ, MODERN BİR TESİSE SAHİP OLACAK”
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Büyükşehir demek büyük hizmetler demek” diyerek, vermiş oldukları tüm sözleri tek tek yerine getirdiklerini iddia etti.

Çameli’nde vatandaşların modern bir otobüs terminali istediğini kaydeden Başkan Osman Zolan, “Biz de vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözü yerine getiriyoruz. Çameli, modern bir tesise daha kavuşuyor. İnşaat devam ediyor. Terminal yakında hizmete girecek. Çameli, modern bir tesise kavuşacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı