Çivril’e 47 milyonluk bütçe - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çivril’e 47 milyonluk bütçe

Çivril’e 47 milyonluk bütçe

Çivril Belediye Meclisi, 2017 yılı tahmini bütçesini 46 milyon 892 bin lira olarak onayladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ekim 2016 Çarşamba, 11:43

Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven başkanlığında toplanan belediye meclisi, 2017 yılı mali gelir ve gider tahmini bütçesini görüşerek karara bağladı.

Çivril Belediyesi’nin 2017 Mali Yılı Bütçesi ile 2017 Mali yılı Gelir Gider bütçesi ve Belediye 2018 Mali yılı izleyen 1. Yıl ve 2019 Mali yılı izleyen 2. Yıl bütçe teklifleri görüşüldü. Çivril Belediyesi’nin 2017 Mali Yılı Bütçesi 46 milyon 892 bin lira olarak belirlendi.

Bütçenin onaylanmasının ardından konuşan Başkan Güven, hizmet ve yatırım odaklı bir bütçe hazırladıklarını belirterek, “Çivril Belediye Meclisi olarak ilçemize hizmet etme duygu düşünce ve gayreti ile koordineli ve uyumlu bir çalışma ortamı yakaladık. 2017 mali yılı bütçemiz tüm partilerimizin ve meclis üyelerimizin desteği ile oy birliği ile kabul edildi. Çivril için yapılan işlerde parti ve siyasi görüş ayrımı yapmadan bana destek veren komisyonlarımıza, mesai arkadaşlarıma, bütçemizin hazırlanmasında fikirleriyle ve oylarıyla katkıda bulunan tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Yeşil Çivril Gazetesi

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı