REKLAMI GEÇ

Hayırseverden Çivril’e sağlık ocağı yatırımı

Hayırseverden Çivril’e sağlık ocağı yatırımı

Çivrilli hayırsever Mustafa Gümüş, Kıralan’a sağlık ocağı yaptıracak. Sağlık ocağının yapım protokolü Denizli Valiliği’nde düzenlenen törenle imzalandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Eylül 2022 Çarşamba, 14:16

Arsa tahsisi Çivril Belediyesi ve Denizli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan, yapımı hayırsever Mustafa Gümüş tarafından gerçekleştirilecek olan Çivril 3 Nolu Kıralan Hacı Osman Gümüş Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için Denizli Valiliği’nde protokol imzalandı.

Protokol törenine Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Çivril Kaymakamı Turan Soğukoluk, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk ve Hayırsever Mustafa Gümüş katıldı.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik hayırsever Mustafa Gümüş’e teşekkür ederek; “Yapımı tamamlandıktan sonra Çivril halkına hizmet verecek 112 Acil Sağlık İstasyonu’nun şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Bu tesisin yapımını üstlenen hayırseverimiz Mustafa Gümüş’e teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah bu sağlık tesisinden yararlanacak kişilerden alacağınız hayır duaları önünüzdeki her türlü engeli kaldırır, bu dualar size zırh oluşturur. Allah bol kazançlar nasip etsin. Daha çok hayır yapacak kazançlar sağlamanıza vesile olsun” dedi.

Konuşmanın ardından Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun yapımına ilişkin protokol Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk ve Hayırsever Mustafa Gümüş tarafından imzalandı.

Yorumlar

Halil Kozan   -  Bağlantı 7 Eylül 2022, 22:02

Allah daha çok hayır yapmayı nasip etsin. Daha evvel de bir anaokulu yapmıştı. Kendisine çok
teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı