REKLAMI GEÇ

Irgıllı kanalizasyon hattına kavuşuyor

Irgıllı kanalizasyon hattına kavuşuyor

DESKİ, kanalizasyon sistemi bulunmayan Çivril’in Irgıllı Mahallesi’nde, 19.000 metre kanalizasyon hattı ile 7.000 metre içme suyu hattı yapım çalışmalarına başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Ocak 2017 Salı, 12:00

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Çivril’in Irgıllı Mahallesi’nde alt yapı hamlesi başlattı. Mahallede incelemelerde bulunarak alt yapı ihtiyaçlarını tespit eden Büyükşehir DESKİ ekipleri, Irgıllı sakinlerine modern ve nitelikli alt yapı hizmeti sunmak için proje hazırladı. Alt yapı inşaat işlemlerine geçilen proje kapsamında kanalizasyon hattı bulunmayan Irgıllı Mahallesi’ne toplamda 19.000 metre kanalizasyon hattı ile 7.000 metre içme suyu hattı döşeneceği ifade edildi.

Projenin mahalle halkına ve Denizli’ye hayırlı olmasını dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizlimizin Büyükşehir statüsü kazanması ile birlikte, kent merkezinde imza attığımız alt yapı yatırımlarını ilçelerimizde ve tüm mahallelerimizde de gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Çivril ilçemizin Irgıllı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızı da yüksek alt yapı standartlarıyla buluşturacağız. Kent merkezindeki insanımızın sahip olduğu tüm hizmetleri Denizlimizin her noktasına yaymak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı