Sağlığına kavuşması için 10 bin lira gerekiyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sağlığına kavuşması için 10 bin lira gerekiyor

Sağlığına kavuşması için 10 bin lira gerekiyor

Çivril’de yaşayan Semerci ailesinin 2 yaşındaki çocukları Ramazan Efe Semerci, tedavi için hayırseverlerden destek bekliyor. Bel zincirinde yamukluk, kalça çıkıklığı ve el parmaklarında rahatsızlık olan minik efe, ameliyat için gerekli olan 10 bin lira bulunabilirse sağılığına kavuşacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mart 2016 Cuma, 14:51

Çivril’in Gürpınar Mahallesi’nde yaşayan ve çiftçilikle geçimini sağlayan Semerci ailesinin 2 yaşındaki oğulları Ramazan Efe’nin sağlığına kavuşması ve yaşıtları gibi koşup oynayabilmesi için yardımseverlerin desteğine ihtiyacı var.

AMELİYAT İÇİN 10 BİN LİRA GEREK
Doğuştan kalça çıkıklığı ve bel zincirinde kayma, sağ omzunda kemik büyümesi, el orta parmaklarının açılamaması gibi sağlık sorunları yaşayan minik Efe’nin acilen ameliyat olması gerekiyor.

Her geçen gün sağlığının daha da kötüye gittiğini söyleyen Baba yaşar Semerci, “Ramazan Efe benim ikinci çocuğum. Abisi 4 yaşında ve hiçbir sağlık sorunu yok. Ancak, Ramazan Efe’de doğuştan kalça çıkıklığı, bel zincirinde kayma, sağ omuz kemiğinde büyüme ve el orta parmaklarının açılamaması gibi rahatsızlığı var. PAÜ Hastanesi’ndeki uzmanlar acilen ameliyat önerdi. Ameliyatın riskli olması nedeniyle İstanbul’dan da uzman desteği alınacağını söylüyorlar. Bunun için da 10 bin liraya ihtiyacımız var” dedi.

SAĞLIK GÜVENCEM YOK
Kendisinin de şeker hastası olduğunu ve Çivril’de çiftçilik yaparak geçimlerini sağladıklarını söyleyen Yaşar Semerci, “Çaresiz kaldım. Sağlık güvencem yok. Bir dönem Muğla’da çalışmıştım. O dönem sigorta girişim yapılmış ama prim ödenmemiş. Şimdi de Gürpınar’da tarlalarda çalışıyorum. Çocuğumu tedavi ettirmem lazım. Bunun için de hayırseverlerin desteğine ihtiyacım var” diyerek sesini duyurmaya çalıştı.

Küçük Efe için yardım yapmak isteyenler, 0 536 826 28 52 Telefon numarasından baba Yaşar Semerci’ye ulaşabilecekleri gibi, Ramazan Efe için açılan Ziraat Bankası TR62 0001 0000 90454782385003 hesap numarasından destek olabilecekler.

Yorumlar

önemi yok   -  Bağlantı 12 Mart 2016, 20:06

iban numarasını tam girin lütfen

abcde   -  Bağlantı 12 Mart 2016, 14:47

Allah rızası için birileri sahip çıksın şu bebeğe yazıktır günahtır tedavisi de varmış.

Cafer   -  Bağlantı 12 Mart 2016, 13:17

Devlet batidaki vatandaslarinada sahip ciksin. batida teröristlik yapmiyoruz diye devletin bize gördugu yok.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı