REKLAMI GEÇ

Yeni düzenlenen yolun ortasındaki elektrik direği tehlike oluşturuyor

Yeni düzenlenen yolun ortasındaki elektrik direği tehlike oluşturuyor

Çivril’in Özdemirci mahallesinde ilçe belediyesi tarafından yol ve kaldırım düzenlemesi yapıldı. Fakat düzenleme sonrası elektrik direği yolun ortasında kaldı. Trafiği tehlikeye düşüren düzenleme, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Ocak 2024 Pazar, 14:40

Çivril’in Özdemirci Mahallesi’nde altyapı sorunu bulunan bölgelere kilitli parke taşı ile yol ve kaldırım çalışması başlatıldı. Çamur ve tozdan şikayet eden halkın isteklerinin yerine getirilmesi için 15 bin metrekareyi kapsayan alanda düzenleme yapılıyor.

İhaleyi alan firmanın işe başlaması bölge halkını da sevindirdi. İmece usulü toplanan halk, gözleme ve katmer yaptı. Yol işçileri ve belediye ekiplerine köylünün yaptığı yiyecekler ikram edildi.

Fakat düzenleme sürerken ilginç ve bir o kadar da tehlikeli görüntü ortaya çıktı. Kilitli parke taşı döşenerek yapımı tamamlanan yolun bir bölümündeki beton elektrik direği tam yolun ortasında kaldı.

Bölgedeki çalışma halen sürdüğünden direk çevresine trafik levhası gibi uyarı işaretleri de konulmadı. Çivrilli bir vatandaş, yol ve direğin fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Kısa sürede yayılan fotoğrafa çoğu olumsuz çok sayıda yorum yapıldı.

Düzenlemenin tamamlanmasından sonra elektrik direğinin kaldırılması bekleniyor. Fakat bu zamana kadar yolda ciddi bir trafik tehlikesi yaratıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı