REKLAMI GEÇ

22. temizlik son temizlik oldu

22. temizlik son temizlik oldu

Kaplanlar Mahallesi’ndeki evini, çöp eve çeviren Fahri Kaptanoğlu, 62 yaşında vefat etti. Bugüne kadar belediye ekipleri tarafından son 10 yılda 21 kez temizlenen çöp ev, Kaptanoğlu’nun ölümünün ardından son kez temizlendi. Evden 3 kamyon dolusu çöp çıktı.

/ DENİZLİHABER / 13 Ağustos 2008 Çarşamba, 00:00

Denizli Belediyesi, ruhsal sorunları olduğu bildirilen ve hafta içi vefat eden Fahri Kaptanoğlu’nun (62) evini son kez temizleyip ilaçladı. Son 10 yılda 21 kez temizlenen evden bu sefer 3 kamyon dolusu çöp çıktı.

Denizli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Kaplanlar Mahallesi muhtarı Orhan Kanbirimer ve çevre sakinlerinin durumu bildirmesi ve şikayeti üzerine, çöp evi temizlemek için harekete geçti. Temizlik İşleri Müdürü Rafet Şahin ve temizlik ekipleri, Kaptanoğlu’nun 1074 Sokak 161 nolu kendine ait çöp eve geldi. Mahalle Muhtarı Kanbirimer öncülüğünde ev ve bahçesine girildi. Ekipler, yaklaşık 3 saat süren çalışmanın ardından çöp evin bahçesinden 1, evden 2 olmak üzere toplamda 3 kamyon dolusu çöp çıkardı. Daha sonra ev, eklentileri ve bahçe, ilaçlanarak çevreye yayılan pis koku ortadan kaldırıldı.

Denizli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Rafet Şahin, Fahri Kaptanoğlu’nun hafta içi vefat ettiğini öğrendiklerini belirterek, “Mahalle halkı, çöplerin koku ve mikrop saçarak insan sağılığına olumsuz etki yaratacağı yönünde daha önce defalarca şikayette bulundu. Fahri amcanın 10 yılı aşkın süredir evini temizliyorduk. 21 kez evini temizledik. Bugün ise son kez temizliğe geldik. Kimsesiz olduğu için birçok sorunu vardı” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı