Belediye 21 işyerini kiraya verecek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Belediye 21 işyerini kiraya verecek

Belediye 21 işyerini kiraya verecek

Denizli Belediyesi, mülkiyeti belediyeye ait 21 işyeri ve 3 ATM yerini açık artırma suretiyle ihaleyle kiraya verecek.

/ DENİZLİHABER / 15 Kasım 2013 Cuma, 10:27

Denizli Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, mülkiyeti belediyeye ait olan 21 işyeri ve 3 ATM’yi ihale ile kiraya vereceğini duyurdu.

Yapılan açıktlamada, “Kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarılan işyeri ve ATM yerlerinin ihalesi 26 Kasım 2013  Salı günü, Belediye Encümen Salonunda yapılacak. Şartnameler ise her gün mesai saatleri dahilinde Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nde görülebilir” denildi.

İşyeri ihalesine girmek isteyenlerin, Nüfus Cüzdan Sureti, Denizli Belediyesi sınırları dışındakiler muhtarlıktan ve Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünden alacakları ikametgah belgesi, başkası adına katılacak olanlar noterden tasdikli vekaletname (aslı);

şirket adına katılacak olanların  ise şirket yetki belgesi, imza sirküleri, vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, daha önceden yatıracakları geçici teminatlarına ait makbuzları ile birlikte belirlenen gün ve saatte Denizli Belediyesi Encümeni’ne müracaat etmeleri gerektiği belirtildi.

ATM’leri kiralamak isteyen bankalarda, banka adına yetkili kişinin imza sirkülerini, nüfus cüzdanı ve yetki belgelerini getireceklerdir. İhale öncesi Belediye veznesine yatıracakları geçici teminat makbuzları ile birlikte belirlenen gün ve saatte Belediye Encümeni’ne müracaat yapabilecekler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı