REKLAMI GEÇ

Zolan: Sözlerimizi yerine getirmek için çalışıyoruz

Zolan: Sözlerimizi yerine getirmek için çalışıyoruz

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Zolan, “Vatandaşa verdikleri sözleri yerine getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Mart 2016 Çarşamba, 09:13

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin, AK Parti’nin bu şehirde gurur duyduğu en önemli kurum olduğunu belirterek, “Bu kurumun başında da sizler varsınız. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

filiz-zolan-ziyaret-ic

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Görev tanımlarımız farklı ama sonuç olarak ortak noktamız millete hizmet etmek” dedi.

Denizli’nin Büyükşehir olmasının ardından yaklaşık 2 yıl geçtiğini kaydeden Başkan Zolan, “Bu güne kadar geçmişte yapmış olduğumuz işlerin daha da güzelini yapma konusunda gayret sarf ediyoruz. Bizim izleyeceğimiz yol verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi ile ilgili çalışmalardır. 2 yıldan bu yana önemli bir mesafe aldık. Önümüzde 3 yıl var. İnşallah o sözlerin her birini yerine getireceğiz. Denizli’de yaşayan 1 milyon vatandaşımızdan aldığımız güçle hizmet edeceğiz ” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı