REKLAMI GEÇ

Gençlerimiz Kütahya’da

Denizli Belediyesi Yerel Gündem 21 Gençlik Meclisi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Kütahya’ya gitti. Gençlerimiz, Kütahya Gençlik Meclisi’nin düzenleyeceği ‘85. Yılda Kurtuluşa Yürüyoruz’ projesine katılacak

/ DENİZLİHABER / 28 Ağustos 2007 Salı, 00:00

Denizli Belediyesi Yerel Gündem 21 Gençlik Meclisi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için Kütahya’ya gitti. Meclis üyeleri, Kütahya Gençlik Meclisi’nin düzenleyeceği ‘85. Yılda Kurtuluşa Yürüyoruz’ projesine katılacak.

Türkiye genelindeki Gençlik Meclisi üyesi 300 genç, Milli Mücadele’nin 85. yılında çeşitli etkinliklere katılmak üzere Kütahya’da buluşacak. Denizli Belediyesi YG 21 Gençlik Meclisi’nden 19 genç de bu kapsamda Kütahya’ya giderek buradaki etkinliklere katılacak. Denizli Belediyesi YG 21 Gençlik Meclisi Danışma Kurulu Üyesi Ayhan Soyfidan önderliğindeki gençler sabah saatlerinde otobüsle Kütahya’ya hareket etti. Denizli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hayrettin Duran ve YG 21 Genel Sekreteri Esma Toksoy, gençleri uğurladı. Soyfidan, milli mücadelenin 85. yılında, milli mücadelenin kazanıldığı topraklarda olmanın kendileri açısından son derece önemli olduğunu belirterek, “Biz o günlerin değerini çok iyi biliyoruz. Kütahya Gençlik Meclisi’nin düzenleyeceği etkinliklerde yer alacağız. Zaten geçen yıl bu projenin ortağı olarak gitmiştik. Bu yılki hedefimiz ise kutlamalarda daha aktif ve etkin olmaktır. Orda her yıl en iyi görülen meclise Türk Bayrağı veriliyor. Bu yılki verilecek Türk Bayrağı’nı Denizli’ye getirmek istiyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı