REKLAMI GEÇ

Mecliste görev dağılımı yapıldı

Mecliste görev dağılımı yapıldı

Denizli Belediye Meclisi, encümen, meclis ihtisas komisyonları üyelerini belirledi

/ DENİZLİHABER / 8 Eylül 2008 Pazartesi, 00:00

Denizli Belediye Meclisi’nin Eylül ayı ilk meclis oturumunda, encümen üyeleri, meclis ihtisas komisyonları üyelerini belirledi. Meclis, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zolan başkanlığında, Eylül ayı ilk toplantısını gerçekleştirdi. Denizli Belediyesi Meclis Salonu’ndaki toplantıda, gündemde yer alan 58 maddeden 39’unun bir bölümü karar bağlandı bir bölümü ise görüşülmek üzere komisyonlara gönderildi.

Gündemin 1. maddesinde yer alan encümen üyeliği için gizli oylama yapıldı. Sezai Günalp, Hasan Abuş ve Mehmet Bozkurt 22 oyla encümen üyesi seçildi. Gündemin 2. maddesinde ise 1 numaralı Bayındırlık ve İmar Komisyonu, 2 numaralı Bayındırlık ve İmar Komisyonu, Bütçe Komisyonu, Sağlık Komisyonu, Çeşitli İşler Komisyonu ve Çevre Komisyonu üye seçimi vardı. Oylama şeklinde yapılan seçimlerin sonunda, Şamil Çınar, Abdullah Sefa Dalbudak, Sıtkı Nail Akyol, Mehmet Emiroğlu ve Mustafa Güven, 1 numaralı Bayındırlık ve İmar Komisyonu üyesi, Hasan Abuş, Pınar Gökçe, Ruhşen Uzunoğlu, Sait Özkan ve Abdullah Başkaya da 2 numaralı Bayındırlık Komisyonu üyeliğine seçildi.

Yusuf İzzet Ayhan, Fevzi Özdemir, Kamil Yaşar Güleç Hüseyin Bağcı ve Tuncer Savru Bütçe Komisyonu üyeliğine; Şahin Öztürk, Mustafa Akar, Süleyman Kaya, Firuzan Boyraz ve Ramazan Emik Sağlık Komisyonu üyeliğine; Sebahattin Kara, Yıldız Aydemir, Mehmet Bozkurt, Mehmet Emiroğlu ve Ahmet Mintaş Çeşitli İşler Komisyonu üyeliğine ve Kamil Yaşar Güleç, Selma Yıldız, Mehmet Karakuş, Ömer Hakan Baki ve Fethi Yüksel Çevre Komisyonu üyeliğine seçildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı