REKLAMI GEÇ

Şehit haberinin üstüne bando konseri

Şehit haberinin üstüne bando konseri

Denizli Belediyesi’nin sabah saatlerinde Çınar Meydanı’nda kutlanan Okuma Bayramı’nda Belediye Bandosu’na müzik çaldırması, 5 şehit haberi ile yıkılan vatandaşların tepkisini çekti. Denizli Belediyesi’nin bu duyarsızlığı ise Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zolan’ın bandoya müdahale etmesi ile son buldu.

/ DENİZLİHABER / 16 Ekim 2008 Perşembe, 00:00

Okuma Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Denizli Belediyesi önünde sabah saatlerinde müzik çalan Denizli Belediyesi Bandosu, 5 şehit haberi ile yıkılan Denizli halkının tepkisini çekti. Okuma Bayramı için Denizli Belediyesi önünde müzik çalan bandoya vatandaşlar tepki gösterdi. Denizli Belediyesi’nin bu duyarsızlığı ise Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zolan’ın bandoya müdahale etmesi ile son buldu.

Hakkari’de sabah saatlerinde meydana gelen ve helikopterin teknik arızasından dolayı yaşanan kazada 5 askerimiz şehit olurken 15 asker de hafif şekilde yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Aktütün saldırısı ile yasa boğulan Türkiye’de böyle bir kazada 5 askerimizi daha kaybetmemiz, yeniden yürekleri yakarken, Denizli Belediyesi’nin Okuma Bayramı’nda bandoya konser verdirmesi, yetkililerin ne kadar duyarlı olduklarını gözler önüne serdi. Yaşanan olaydan haberi olmayan belediye yetkilileri, bandoyu Denizli Belediyesi önünde çaldırarak, bayramı kutlattılar. Yaşanan bu duyarsızlığı gören vatandaşlar ise Alo 153 ile Belediye Başkanlığı’nı arayarak bu rezalete bir sor vermeleri istediler. Gelen tepkiler üzerine bandonun yanına inen Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zolan ise olayı anlatarak konsere son vermelerini istedi.  

< ?XML:NAMESPACE PREFIX = O />

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı