REKLAMI GEÇ

Sevgi Eli kuruluşunun 9.yıldönümünü kutluyor

Sevgi Eli kuruluşunun 9.yıldönümünü kutluyor

Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, bu yıl 9. Yılını tamamlayan Sevgi Eli’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Değirmenci, “Halkımıza umut olan Sevgi Eli’nin daha uzun yıllar ihtiyaç sahiplerine el uzatması için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

/ DENİZLİHABER / 14 Şubat 2014 Cuma, 16:56

2006 yılında Ayşen Zeybekci önderliğinde kurulan Sevgi Eli 9 yaşına girdi. Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Sevgi Eli hayırseverlerin desteği ile 9 Yılda milyonlarca ihtiyaç sahibine ulaştı.

Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüdaverdi Otaklı Sevgi Eli Sorumlusu Selma Yıldız ve ekibini ziyaret ederek 9 yılda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

“HAYIRSEVERLERİMİZİN DESTEĞİ İLE BÜYÜYORUZ”

Hayırsever vatandaşların destekleri ile Sevgi Eli’nin başarı çıtasının her geçen gün arttığını ifade eden Sevgi Eli sorumlusu Selma Yıldız, “Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne Bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Sevgi Eli, 2006 yılında Sayın Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci önderliğinde kurulmuş ve her yıl başarı basamaklarını hızla çıkmıştır. Kurulduğu süreçte sadece merkezdeki ihtiyaç sahiplerine hizmet veren Sevgi Eli 9. Yılında ilçelere, köylere ve kasabalarımıza kadar giderek vatandaşlarımıza ulaşmıştır. Bu kapsamda hayırseverlerimizin desteği de giderek artmıştır. Çevre illerde yaşayan hayırseverlerimizin de bizlere destek vermeleri bizleri onurlandırmıştır. Kurulduğu günden buyana desteklerini bizlerden esirgemeyen Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’ye, Denizli Belediye Başkanımız Osman Zolan’a, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Hüdaverdi Otaklı’ya ve hayırseverlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği ile daha birçok ihtiyaç sahibine umut olacağımıza inanıyorum” dedi.

“HAYIRSEVER İLE İHTİYAÇ SAHİBİNİ BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEK”
Sevgi Eli’nin çok kutsal bir görev üstlendiğini kaydeden Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, “2006 yılı 14 Şubat Sevgililer Gününde temelleri atılan Sevgi Eli’miz bölgemizde, ilimizde ve Türkiye’de örnek bir proje haline geldi. Engelli, muhtaç, hasta, ihtiyaç sahibi ve bakıma muhtaç herkesin bir telefon ile ulaşabildiği ve bizim de en kısa sürede o insanların işini görebildiğimiz bir yer oldu. Ayrıca doğal afetlerde yangın, sel gibi durumlarda evinde yada işyerinde zarar gören hemşehrilerimizin hemen ulaşabildiği bir sistem haline geldi. Bu kadar kısa sürede büyük başarılar yapılmış olması ve ihtiyaç sahiplerimizin yüzlerinin gülmesi bizleri mutlu ediyor.

denizli-sevgi-eli-9-ncu-yilini-kutluyor-ic

Sevgi Eli hayırsever Denizli halkımızın destekleri ile büyüyor. Sevgi Eli Denizli’de hayır yapmak isteyen vatandaşımız ile hayır’a ihtiyacı olan vatandaşımızı buluşturan bir köprü vazifesi görüyor. Sevgi Eli’ni kartopu gibi günden güne büyüten de budur. İnsanlarımız gözü kapalı bir şekilde Sevgi Eline hayırlarını, zekâtlarını ve eşyalarını verebilir. Buraya gelen her türlü yardım mutlaka ihtiyaç sahibine ulaşıyor. Kazanılan güven sayesinde Sevgi Eli bu günlere geldi. Sevgi Eli’nin kuruluşunda çok büyük emeği olan Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’ye, Denizli Belediye Başkanımız Osman Zolan’a çok etkili ve önemli bir görevi üstlenen Sevgi Eli sorumlumuz Selma Yıldız’a, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Hüdaverdi Otaklı’ya, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve Denizli halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Ali Değirmenci Sevgi Eli mağazalarını gezdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı