REKLAMI GEÇ

TDBB Denizli’de toplanıyor

TDBB Denizli’de toplanıyor

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB), Denizli Belediyesi’nin ev sahipliğinde 06-08 Eylül 2013 tarihleri arasında Yüksek Danışma ve Yönetim Kurulu toplantısını Denizli’de gerçekleştirecek

/ DENİZLİHABER / 6 Eylül 2013 Cuma, 10:43

DENİZLİHABER

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Yüksek Danışma ve Yönetim Kurulu toplantısı Denizli’de yapılacak.

Aralarında Birlik Başkanı ve Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı gibi 21 il ve ilçe belediye başkanının bulunduğu birlik üyeleri, Pamukkale’de birliğin çalışmaları hakkında Yüksek Danışma ve Yönetim Kurulu toplantısı yapacak. Toplantıya İstanbul İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Koçak da katılacak.

Toplantıya katılan birlik üyeleri Denizli’nin tarihi ver turistlik yerlerini de gezme imkanı bulacak. Bu arada TDBB Başkanı Karaosmanoğlu, 3 gün süreyle Denizli’de bulunarak toplantılara başkanlık edecek.

Denizli Belediyesi’nin ev sahipliğindeki program, 06 Eylül 2013 Cuma gününden 08 Eylül 2013 Pazar gününe kadar devam edecek.

Denizli Belediyesi, 2 yıl önce de TDBB’ne ev sahipliği yapmış, birlik üyesi belediye başkanları yine yüksek danışma ve yönetim kurulu toplantısını Denizli’de düzenlemişti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı