REKLAMI GEÇ

Üçgen kavşağının bir bölümü yarın açılıyor

Üçgen kavşağının bir bölümü yarın açılıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Üçgen Köprülü Kavşağı’nın İzmir- Antalya istikametini yarın trafiğe açıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ocak 2018 Pazar, 18:04

Üçgen’de yapımı süren köprülü kavşağın bir bölümü yarın trafiğe açılıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi yarın yolun İzmir – Antalya istikametini trafiğe açacağını duyurdu. yoldan ilk kez Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kullandığı otomobille Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve beraberindekiler geçti.

İzmir, Ankara ve Antalya karayollarının kesişim noktasında bulunan Üçgen köprülü kavşaklarında sona gelindi. Yapımı hızla devam eden proje kapsamında trafiğe ilk açılış İzmir-Antalya gidiş yönü istikametindeki viyadükten başladı. İzmir-Antalya gidiş istikametinde yer alan viyadükten ilk geçişi Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kullandığı otomobille, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz geçti. Otomobille ilerledikten bir süre sonra araçtan inen protokol burada bir süre inceleme yaparak, projenin Denizli trafiğine kazandıracağı konfor ve rahatlıktan bahsetti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Üçgen Köprülü Kavşakları’ndaki çalışmaların devam ettiğini, İzmir-Antalya yolu gidiş istikametinde yer alan viyadüğün 22 Ocak 2017 Pazartesi günü vatandaşların hizmetine açılacağını ifade etti. Başkan Zolan, “Son rötuşların ardından İzmir-Antalya gidiş istikametinde yer alan viyadük,  pazartesi öğle saatlerinde trafiğe açılıyor. Halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı