Başkan Adayı Devecioğlu, “Daha yapacak çok işimiz var” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkan Adayı Devecioğlu, “Daha yapacak çok işimiz var”

Başkan Adayı Devecioğlu, “Daha yapacak çok işimiz var”

Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu yenilenecek olan seçimlere üç gün kala çalışmalarını hızlandırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da, Devecioğlu’na destek vermek için Honaz’a gitti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mayıs 2019 Çarşamba, 17:35

Honaz’da 2 Haziran seçimleri için heyecan arttı. Adaylardan Turgut Devecioğlu’na Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da destek verdi. Başkan Zolan Honaz ziyaretinde “Honaz Turgut Başkanla kazanacak” dedi.

2 Haziran seçimler öncesi çalınmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık gönül bırakmayan Cumhur İttifakı’nın AK Partili Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, bir dizi program için kente gelen Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, 24.25 ve 26. Dönem Çorum Milletvekili Salim Uslu ve Ahıska Lobisi Başkanı Hayati Başaran ile birlikte hemşehrileriyle buluştu.

2 Haziran seçimlerinin Honaz’ın geleceği açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken Devecioğlu, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yazdıkları hizmet destanının aynı heyecan ve azimle devam edeceğini vurguladı.

“İlçemizi karış karış biliyoruz”
Başkan Adayı Devecioğlu, “Biz ilçemizi karış karış biliyoruz, Honazlı kardeşlerimiz de bizi ve hizmetlerimizi biliyor. Daha yapacak hayallerimiz var. Hemşehrilerimiz teveccüh ederse, Honaz’da aynı heyecan ve azimle yeni hizmet destanlarına imza atacağız” diye konuştu.

2014’den bu yana Başkan Zolan ile birlikte pek çok projeyi hayata geçirdiklerini de anımsatan Devecioğlu, “Osman Zolan Başkanımızla birlikte inşallah hizmet destanlarımız artarak devam edecek” dedi.

“Daha yapacak çok işimiz var”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Büyükşehir ile birlikte Honaz’a alt yapıdan üst yapıya, kapalı yüzme havuzundan şehirlerarası otobüs terminaline birçok güzellikler kazandırdıklarını belirterek, “İnşallah Sayın Devecioğlu ile birlikte hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Honaz, Turgut başkanla kazanacak. Honazımız için Denizlimiz için daha yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı